Kimbino
Trnava x
Kimbino
Trnava x
REKLAMA
OBI
3.5/5

OBI Trnava leták od 01.04.2024 - Najnovšia akciová ponuka

Pobočky OBI v meste Trnava a okolí

Zobraziť všetky

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Trnava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Trnava letáky a informácie o obchode

OBI je jedným z najväčších e-shopov a kamenných obchodov pre drobné stavby a záhradu na Slovensku. So svojou pobočkou v meste Trnava, OBI ponúka široký sortiment produktov pre záhradu, stavbu, bývanie a kutilov. V Trnave má OBI jednu pobočku na adrese Nová 11, 91701 Trnava, kde nájdete všetko potrebné pre vaše projekty. Ak chcete nájsť ďalšie OBI pobočky na Slovensku, ichh adresy a otváracie hodiny nájdete u nás na Kimbino.sk, alebo aj na oficiálnej webovej stránke spoločnosti obi.sk. OBI má otvorené od Pondelka do Nedele v čase od 08:00 do 20:00.

Zľavy a akcie v OBI Trnava letáku

OBI Trnava pravidelne ponúka výhodné zľavy a akcie na svoje produkty. V pravidelne aktualizovanom letáku s názvom "OBI leták" si môžete prezrieť všetky aktuálne zľavy a ponuky na produkty pre záhradu, stavbu, bývanie a kutilov. Okrem zľavnených produktov si v OBI môžete vybrať aj z ich vlastných značiek a produktov, ktoré sú známe pre svoju kvalitu a dostupnosť. Pre najnovších zľavnených produktov v OBI Trnava navštívte našu webovú stránku tu, kde sú pravidelne aktualizované letáky a ponuky z každej oblasti. Najnovší OBI Trnava leták platí od 01.04.2024.

Najčastejšie otázky o OBI Trnava:

1. Aký je rozsah sortimentu v OBI Trnava?

OBI ponúka široký sortiment produktov pre záhradu, stavbu, bývanie a kutilov. Nájdete tu všetko od náradia a materiálov pre rôzne stavebné projekty, cez záhradné techniky a nábytok, až po šatníkové a kuchynské vybavenie.

2. Ako dlho mám na to, aby som využil zľavy v OBI Trnava?

Doba trvania zľavnených ponúk v OBI v meste Trnava sa môže líšiť. Väčšinou majú zľavy platnosť niekoľko týždňov, alebo pokiaľ nie sú vypredané. Všetky aktuálne informácie o platnosti zľavnených ponúk nájdete v letáku tu.

3. Kde môžem nájsť adresy a otváracie hodiny všetkých OBI pobočiek?

Adresy a otváracie hodiny všetkých OBI pobočiek na Slovensku nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti obi.sk. Tam nájdete aj informácie o jednotlivých pobočkách vrátane dostupnosti tovaru a možnosti online objednania.

4. Do kedy platí OBI Trnava leták?

Najnovší leták platí v období 01.04.2024 - 30.04.2024 a nájdete ho priamo tu.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Trnava x
Kimbino
OBI

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.