Kimbino
Šurany
Kimbino
Šurany
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Šurany leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Šurany a okolí

Pobočky z kategórie v meste Šurany

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Šurany - Váš Oblúbený Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Šurany. Sme tu pre vás ako nezávislá platforma, ktorá vám prináša aktuálne informácie o akciách a ponukách, aby ste boli vždy v obraze.

Informácie o Meste Šurany

Šurany je pokojné mesto nachádzajúce sa na juhu Slovenska. Je známe svojou bohatou históriou a príjemnou atmosférou. Mesto ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom rôzne obchody, reštaurácie a možnosti voľného času.

História Obchodu Billa v Šuranoch

Obchod Billa otvoril svoje prvé pobočky v meste Šurany s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre miestnych obyvateľov. Odvtedy sa pobočky Billa stali dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. V súčasnosti nájdete v Šuranoch jednu pobočku, kde majú široký výber potravín a iných produktov.

Pobočku v Šuranoch nájdete na tejto adrese:

  • Billa Šurany - Adresa: Žofie Bosniakovej 4496/1A, 942 01 Šurany

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Šuranoch nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Šuranoch

Obchod Billa v Šuranoch vám prináša rôzne akcie, zľavy a výhody, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na špeciálne ceny, výhodné balenia a široký výber produktov.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš každodenný život. Ponúka čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mliečne výrobky, chutné lahôdky a ďalšie potraviny. Billa tiež ponúka vlastnú značku Clever, ktorá prináša výrobky ako cestoviny, oleje, ryžu, konzervy, múku, ovocie a zeleninu, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Šuranoch, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom ""Billa leták"", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Šurany. Leták je platný od 29.05.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Navštívte obchod Billa v Šuranoch a využite všetky výhody, ktoré vám prináša. Užite si pohodlný a výhodný nákup v obchode Billa, váš oblúbený obchod v meste Šurany!

Najčastejšie otázky k Billa Šurany

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku """"pobočky"""".

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA