Kimbino
Martin
Kimbino
Martin
REKLAMA

OBI Martin leták od 01.06.2024 - Najnovšia akciová ponuka

OBI

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Martin letáky a informácie o obchode

OBI Martin - skvelé miesto pre vaše nákupy

Mesto Martin je známe pre svoju bohatú históriu, kultúru a nádherné prírodné scenérie. Ak ste obyvateľom alebo návštevníkom tohto krásneho mesta, určite ste už počuli o obchodnej značke OBI. Táto nemecká spoločnosť je jedným z najväčších obchodov s náradím, stavebným materiálom a záhradným vybavením na svete. V meste Martin má OBI jednu pobočku, ktorá sa nachádza na adrese Obchodné centrum Turiec 1, 03601 Martin.

Naša stránka Kimbino vám prináša aktuálny leták z obchodu OBI Martin každý mesiac. Ak chcete vedieť viac o ponuke tohto obchodu, pozrite si aktuálny leták platný od 01.06.2024 tu. Otváracie hodiny sú od Pondelka do Nedele od 08:00 do 20:00.

Aké zľavy a akcie ponúka OBI Martin leták?

Letáky OBI v Martine ponúkajú široký výber výrobkov a značiek z oblasti náradia, stavebného materiálu a záhradného vybavenia. Vďaka ich pravidelným zľavám a akciám si môžete užiť ešte výhodnejší nákup. Napríklad v tomto týždni môžete nájsť zľavy na záhradný nábytok a záhradné náradie, alebo aj na farby a náradie pre vaše domáce projekty. Okrem toho, obchod OBI má tiež vlastné značky, ktoré ponúkajú vyššiu kvalitu za výhodnejšie ceny.

Na našej stránke Kimbino môžete nájsť najnovší OBI Martin leták s aktuálnymi zľavami a ponukami. Pre zobrazenie letáku stačí kliknúť tu. Leták OBI leták je platný od 01.06.2024, takže si nezmeškajte túto príležitosť ušetriť!

Najčastejšie kladené otázky o obchode OBI Martin

1. Ako sa môžem registrovať v klubovom programe OBI?

Registrácia do klubu OBI je veľmi jednoduchá a zadarmo. Stačí vyplniť formulár online alebo sa zaregistrovať priamo v obchode. S klubovou kartou budete mať prístup k špeciálnym zľavám.

2. Ako často vychádzajú OBI Martin letáky?

OBI Martin leták vychádza pravidelne každý mesiac. Aktuálna ponuka platí 01.06.2024 - 30.06.2024 a nájdete ju tu.

REKLAMA
REKLAMA