Kimbino
Liptovský Mikuláš
Kimbino
Liptovský Mikuláš
REKLAMA

FRESH Liptovský Mikuláš leták online (od štvrtka 27.06.2024)

Fresh

Ďalšie letáky z kategórie

FRESH Liptovský Mikuláš leták a informácie o obchode

Základné informácie o obchode Fresh Liptovský Mikuláš

Fresh je obchodná značka, ktorá pôsobí v Slovenskej republike od roku 2010. Tento obchod ponúka široký sortiment potravín, drogériu a ďalšie výrobky každodenného použitia. V meste Liptovský Mikuláš nájdete jednu pobočku, na adrese: FRESH mini market, Podbrezinská 899, Liptovský Mikuláš, 031 04.
Pre ďalšie informácie, ako napríklad otváracie hodiny či adresy všetkých pobočiek na Slovensku, navštívte freshobchod.sk. Fresh sa vyznačuje vysokou kvalitou a širokým výberom výrobkov pre svojich zákazníkov. Ich cieľom je prinášať čerstvé, kvalitné a pestrejšie potraviny za výhodné ceny. Výber v obchode Fresh je zameraný na mliečne výrobky, chladené a mrazené potraviny, tabakový a alkoholický sortiment, drogéria, pekárenské produkty, zeleninu a ovocie, mäso a mnoho ďalších.

Akcie a zľavy - čo ponúka Fresh Liptovský Mikuláš leták?

Obchod Fresh v Liptovskom Mikuláši pravidelne ponúka zľavy a špeciálne akcie pre svojich zákazníkov. Vďaka tomu môžete ušetriť pri nákupoch a získať kvalitné produkty za nižšie ceny. V letáku s názvom Fresh leták nájdete aktuálne zľavy a ponuky z obchodu Fresh v meste Liptovský Mikuláš. Fresh Liptovský Mikuláš letáky sú k dispozícii aj na našej stránke Kimbino.sk, kde ich môžete prehliadať a využívať na svoje nákupy. Okrem toho, v obchode Fresh Liptovský Mikuláš nájdete aj výrobky z ich vlastných značiek: Fresh, Fresh Exclusive a Bio Fresh. Tieto produkty sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a napĺňajú potreby rôznych druhov zákazníkov. Pri ich nákupe môžete tiež využiť svoju Fresh kartu - vernostný program plný výhod. Držitelia karty môžu získať zľavy a výhody pri nákupoch v obchode Fresh.

Najčastejšie otázky o obchode Fresh Liptovský Mikuláš

1. Od kedy platí najnovší Fresh Námestovo leták?

Platnosť letáku Fresh leták v obchode Fresh Liptovský Mikuláš začína dňa 20.06.2024. Nenechajte si ujsť výhodné ponuky a navštívte tento obchod už dnes!

2. Ako si viem zabezpečiť Fresh kartu a jej výhody v obchode Fresh Liptovský Mikuláš?

Fresh karta je vernostný program, ktorý ponúka zľavy a výhody pri nákupoch v obchode Fresh. Ak chcete získať túto kartu, stačí sa priamo v obchode registrovať a karta bude pre vás pripravená na využitie. Kartičku Fresh si viete rovnako vybaviť aj online na freshobchod.sk.

3. Aké sú otváracie hodiny obchodu Fresh Liptovský Mikuláš?

Obchod Fresh Mini Market Liptovský Mikuláš má otvorené v pondelky - piatky od 5:00 do 17:00, v soboty od 7:00 do 11:00 a v nedeľu je obchod zatvorený.

REKLAMA
REKLAMA