Kraj
3/5

Kraj Ivánka pri Dunaji leták od 29.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Kraj Ivánka pri Dunaji leták

3/5
Actual brochure
Obchod Kraj je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Kraj je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Kraj prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna?

Pobočky obchodov Kraj nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu krajpotravin.sk nájdete celú ich ponuku.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Kraj online.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Kraj a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Kraj vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Kraj v meste Ivánka pri Dunaji

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Kraj
Kraj