Teta drogerie
3.5/5

Teta drogerie Čadca leták od 26.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Teta drogerie Čadca leták

3.5/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Teta drogerie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Teta drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Teta drogerie neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 26.09.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, TEVOS drogérie. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Ak chcete nakupovať v obchode Teta drogerie, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Košice, Michalovce, Nové Zámky, Banská Bystrica. Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.tetadrogerie.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Teta drogerie kdekoľvek ste.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Teta drogerie. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Teta drogerie.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Teta drogerie v meste Čadca

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Teta drogerie
Teta drogerie