Makos
3/5

Makos Bratislava leták od 05.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Makos Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod Makos! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Makos ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! Makos pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 05.12.2022? Pozrite sa tu! Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Aj obchod Makos má svoje pobočky v mnohých slovenských mestách. Ktoré to sú? Tak napríklad Bardejov, Svidník. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu makos.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Makos je oveľa pohodlnejšia.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché začať šetriť vďaka výhodným nákupom!

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Makos a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Makos vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Makos
Makos