Sportisimo
3/5

Sportisimo Bánovce nad Bebravou leták od 01.10.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Sportisimo Bánovce nad Bebravou leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Sportisimo. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Obchod Sportisimo je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Sportisimo svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 01.10.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC.

Aj Bratislava, Liptovský Mikuláš, Trenčín, Zvolen, Košice má svoje pobočky obchodu Sportisimo. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.sportisimo.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Sportisimo a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Sportisimo a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Sportisimo vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Sportisimo v meste Bánovce nad Bebravou

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Sportisimo
Sportisimo