Kimbino
Veľký Meder
Kimbino
Veľký Meder
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Veľký Meder leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Veľký Meder a okolí

Pobočky z kategórie v meste Veľký Meder

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Veľký Meder - Váš najobľúbenejší obchodný partner

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Veľký Meder. Sme tu pre vás ako nezávislá platforma, aby sme vás informovali o aktuálnych akciách a ponukách, ktoré obchod Billa poskytuje.

Informácie o Meste Veľký Meder

Veľký Meder je pokojné mesto na juhu Slovenska, ktoré sa nachádza v blízkosti rieky Dunaj. Je obľúbeným miestom pre turistov, ktorí sem prichádzajú vďaka termálnym kúpeľom a krásnemu okoliu. Mesto Veľký Meder tiež ponúka bohatú ponuku obchodov a služieb pre svojich obyvateľov a návštevníkov.

História Obchodu Billa v Veľkom Mederi

Obchod Billa otvoril svoje pobočky v meste Veľký Meder s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre miestnych obyvateľov. Od svojho založenia sa pobočky Billa stali dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. V súčasnosti nájdete viacero pobočiek Billa v Veľkom Mederi, ktoré vám ponúkajú široký výber potravín a iných produktov.

Niektoré z pobočiek Billa v Veľkom Mederi sú:

  • Billa Veľký Meder - Adresa: Námestie Bélu Bartóka 3222/24, 932 01 Veľký Meder

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Veľkom Mederi nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Veľkom Mederi

Obchod Billa v Veľkom Mederi vám prináša široký výber zliav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, špeciálne balenia a výhodné zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domáci a každodenný život. Ponúkame čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a oveľa viac. Sme hrdí na našu vlastnú značku Clever, ktorá prináša širokú škálu výrobkov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Veľkom Mederi, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Veľký Meder. Leták je platný od 22.05.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Veľkom Mederi prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a objavte najlepšie ponuky pre váš domov a rodinu. Navštívte nás na Kimbino.sk a objavte svet zliav a výhod, ktoré vám prináša obchod Billa v Veľkom Mederi.

Urobte si radosť a ušetrite pri každom nákupe v obchode Billa v meste Veľký Meder

Najčastejšie otázky k Billa Veľký Meder

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA