Mary Kay
3/5

Mary Kay Bratislava leták od 01.07.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Mary Kay Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Mary Kay. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Vďaka pestrej ponuke obchodu Mary Kay a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Mary Kay pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.07.2022, nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Marionnaud, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie, TEVOS drogérie?

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu Mary Kay nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Bratislava, Košice. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.marykay.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Mary Kay a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Mary Kay v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Mary Kay
Mary Kay