1day
3/5

1day Bratislava leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

1day Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod 1day. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod 1day typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. 1day pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 01.12.2022, nájdete tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov Albi, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen! Patria medzi významných konkurentov obchodu 1day.

Obchod 1day má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Prešov, Bratislava, Spišská Nová Ves. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu 1day.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu 1day online.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu 1day. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode 1day.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky 1day v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
1day
1day