Kimbino
Žilina
Kimbino
Žilina
REKLAMA

OBI Žilina leták od 01.07.2024 - Najnovšia akciová ponuka

OBI

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Žilina leták - najnovšie akcie a informácie o obchode

Obľúbený obchod so zľavami v meste

Je skvelé, že ste sa ocitli na našej stránke, pretože Vám ponúkame najnovšie letáky od obľúbeného obchodu OBI v meste Žilina. Tento obchod má v meste jednu pobočku, čo znamená, že sústredí všetky jeho akcie a ponuky na jednom mieste, aby ste ich mohli jednoducho prehľadávať a porovnávať. Kimbino vám každý deň poskytuje aktuálne informácie o zľavách a akciách tohto obchodu v meste Žilina. Na našej stránke môžete nájsť všetky potrebné informácie o obchode OBI Žilina, ako napríklad adresu prevádzky v Žiline a v ďalších mestách, alebo aj otváracie hodiny. Okrem toho, u nás nájdete veľa užitočných informácií o rôznych výrobkoch a cenách dostupných v tomto obchode priamo v oficiálnom letáku OBI.

Aké zľavové akcie si pre nás nachystal OBI Žilina leták?

Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi nakupujú so zľavou, určite nechcete premeškať zľavové akcie tohto obchodu. Jeho pestrá ponuka zahŕňa širokú škálu výrobkov, ako napríklad náradie do záhrady, sanita, svietidlá, záhradný nábytok a mnoho ďalšieho. Taktiež si môžete vychutnať rôzne značky a produkty, ktoré sú dostupné len v tomto obchode. Na našej stránke nájdete najnovší OBI Žilina leták s akciami a zľavami, ktorý platí od 01.07.2024. Nezabudnite sa pravidelne vracať a sledovať najnovšie ponuky tohto obchodu.

Najčastejšie kladené otázky o obchode OBI v meste Žilina

1. Aké sú otváracie hodiny OBI Žilina?

Otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej prevádzky, preto odporúčame overiť si ich na našej stránke alebo na obi.sk. Všeobecne platí, že väčšina prevádzok je otvorená v pracovné dni a cez víknd od 8:00 do 20:00.

2. Kde sa nachádzajú prevádzky OBI v Žiline?

Obchod OBI má v Žiline jednu pobočku na adrese Vysokoškolákov 35A, 010 01 Žilina. Okrem toho, môžete si kúpiť potrebné produkty aj v ďalších prevádzkach v ďalších mestách. Najbližšie nájdete predajňu mimo Žiliny v Martine. Presný zoznam prevádzok a adries nájdete na našej stránke alebo na obi.sk.

3. Kde môžem získať informácie o akciách a ponukách OBI Žilina?

Všetky akcie nájdete vždy aktualizované na našej stránke nájdete tu.

4. Kde nájdem najnovší OBI Žilina leták?

Vždy aktuálny OBI Žilina leták nájdete priamo tu. Najnovší leták platí od 01.07.2024.

REKLAMA
REKLAMA