Kimbino
Liptovský Mikuláš
Kimbino
Liptovský Mikuláš
REKLAMA
OBI
3.5/5

OBI Liptovský Mikuláš leták od 01.05.2024 - Najnovšia akciová ponuka

Pobočky OBI v meste Liptovský Mikuláš a okolí

Zobraziť všetky

Zdroj: here.com

Pobočky z kategórie v meste Liptovský Mikuláš

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

OBI Liptovský Mikuláš letáky a informácie o obchode

Najnovšie letáky OBI Liptovský Mikuláš

Vitajte na stránke Kimbino, kde nájdete všetky najnovšie letáky obchodu OBI pre Liptovský Mikuláš. Poskytujeme prehľad najnovších letákov pre váš nákupný zážitok. Široký výber produktov a výhodné ceny sú niečo, čo nechcete zmeškať. Prelistujte si celý leták určený pre obchod OBI v meste Liptovský Mikuláš a nenechajte si ujsť žiadnu zľavu.

Základné informácie o obchode OBI v meste

Mesto Liptovský Mikuláš ponúka unikátnu atmosféru a široký obchodný trh pre milovníkov nákupu. Práve preto sa tu nachádza jedna z pobočiek obchodu OBI, na adrese Garbiarsksa 4118. Na Slovensku máte možnosť navštíviť viacero pobočiek obchodu OBI, pričom ich kompletný zoznam a otváracie hodiny nájdete na oficiálnej stránke obchodu obi.sk. Obchod je otvorený denne od Pondelka do Nedele v čase od 8:00 do 20:00, čo Vám zabezpečí nákupy aj počas pracovného týždňa, či víkendu.

Aké zľavy a akcie ponúkajú OBI Liptovský Mikuláš letáky?

Obchod OBI v Mikuláši pravidelne pripravuje atraktívne zľavy a akcie pre svojich zákazníkov. V OBI Liptovský mikuláš leták, priamo tu, nájdete všetky aktuálne zľavy a ponuky pre váš nákup. Široký sortiment obchodu zahŕňa rôzne druhy tovaru, od náradia až po stavebný materiál. Okrem toho si môžete vybrať aj z vlastnej značky obchodu OBI, ktorá Vám poskytne kvalitné produkty za výhodnú cenu. Využite zľavy a akcie pre váš nákup a navštívte obchod OBI v Liptovskom Mikuláši. Všetky aktuálne letáky obchodu OBI Liptovský Mikuláš nájdete aj na našej stránke Kimbino.sk. Stačí si vybrať z aktuálnych zľav a ponúk a získate tak okamžitý prehľad o tom, čo je momentálne v ponuke. Nenechajte si ujsť žiadnu zľavu a nakupujte s nami výhodne a rýchlo.

Najčastejšie otázky o obchode OBI v meste

1. Aký je rozsah sortimentu obchodu OBI v meste Liptovský Mikuláš?

Obchod OBI v meste Liptovský Mikuláš ponúka široký sortiment produktov, od náradia až po stavebný materiál. Okrem toho máte tiež možnosť využiť vlastnú značku obchodu, ktorá Vám poskytne kvalitné produkty za výhodnú cenu.

2. Kde môžem nájsť aktuálne letáky OBI pre Liptovský Mikuláš?

Aktuálne letáky obchodu OBI Liptovský Mikuláš nájdete na našej stránke tu. Stačí si vybrať z akcií a hurá na nákup!

3. Aké sú otváracie hodiny OBI Liptovský Mikuláš?

OBI je v Liptovskom Mikuláši otvorené denne od 08:00 do 20:00

REKLAMA
REKLAMA