Kimbino
Kimbino
Foodpanda
3/5

Foodpanda leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Foodpanda leták

Foodpanda leták vyberá tu najlepšiu ponuku z Pandamarketu

3/5
Actual brochure

Potraviny z Pandamarketu aj hotové jedlo z reštaurácie máte vďaka Foodpande doma už za pár minút od objednania. Nákup vo Foodpanda tak šetrí váš čas a špeciálne Foodpanda zľavy šetria vaše financie. A to je dokonalá kombinácia, ktorej je ťažko odolať.

Nie je preto žiadnym prekvapením, že napriek tomu, že donášková služba Foodpanda pôsobí na našom trhu len od konca roku 2021, teší sa medzi zákazníkmi mimoriadnej obľube. Jednoduché objednanie, rýchle doručenie a v neposlednom rada pravidelné Foodpanda akcie, robia z Foodpanda Slovensko miláčika zákazníkov.

Pozrite si, aké zľavy si pre vás pripravila Foodpanda od budúceho týždňa. Aktuálnu ponuku reťazca nájdete na našej webovej stránke. S nami už nezmeškáte žiadnu Foodpanda akciu. Nakupovanie potravín aj hotových jedál nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie. Ponuku v Foodpanda leták ste už videli?

 

Foodpanda vám dovezie hotové jedlo aj nákup už do pol hodiny

Shop

Foodpandu založil s jasným cieľom – vyhlásiť vojnu hladu, Holanďan Niklas Östberg. Prvá online donášková služba Delivery Hero, ktorá je dnes materskou spoločnosťou značky Foodpanda, vznikla v Berlíne v roku 2012. Neskôr postupne Foodpanda expandovala aj do ďalších krajín a dnes je z nej svetový gigant, ktorý pôsobí na štyroch kontinentoch vo viac ako 50 krajinách sveta. Pod značkou Foodpanda si tak napríklad môžu zákazníci po celom svete dopriať jedlo zo 115-tisíc rôznych reštaurácií.

Využiť donáškovú službu Foodpanda Slovensko a nákup potravín prostredníctvom Pandamarket u nás aktuálne nájdete v meste Bratislava.

Služby Foodpanda sú dostupné prostredníctvom prehľadnej aplikácie alebo priamo na oficiálnej stránke obchodu foodpanda.sk.

Pandamarket prináša široký sortiment potravín za výhodné ceny a Foodpanda množstvo hotových jedál. Napriek tomu ste si vo Foodpanda nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Akciová ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota vás možno osloví viac.

Sortiment Foodpanda

Assortment

Základnou misiou Foodpanda je doručiť zákazníkom čokoľvek a kedykoľvek až priamo k dverám. Vďaka službe Pandamarket si tak môžete objednať nielen jedlo a potraviny, ale aj kvety, drogériu, hračky či potravu pre domáceho miláčika.

Pandamarket funguje na koncepte distribučnej predajne, ktorá funguje prostredníctvom online objednávok. V aplikácii Foodpanda alebo na webovej stránke si objednáte, čo práve potrebujete a vďaka prepracovanému systému kuriérov vám Foodpanda doručí vašu objednávku už do 30 minút od objednania.

Hlavným cieľom reťazca je kopírovať lokálne možnosti a prinášať zákazníkom rôzne možnosti od miestnych predajcov. Pandamarket preto funguje na základe úzkej spolupráce s miestnymi pekárňami, mäsiarmi či vinármi. Ponuka Pandamarketu je vďaka tomu v každom meste obohatená o lokálne produkty. To, čo nakúpite v Pandamarkete v Bratislave, preto nemusíte nájsť v ponuke Pandamarketu v Košiciach a naopak.

A keďže jedným z cieľov Pandamarketu je umožniť zákazníkom nakupovať čo najvýhodnejšie, v sortimente pravidelne nájdete rôzne Foodpanda zľavy, ktoré nenájdete nikde inde.

Tam, kde nie je dostupný tovar z Pandamarketu ponúka Foodpanda doručenie nákupu z Tesco Expres. Od konca januára pripravila Foodpanda novinku aj pre zákazníkov, ktorí využívajú spoločnosť na nákup jedla z reštaurácií – spoluprácu s obľúbenou sieťou rýchleho občerstvenia McDonald’s.

O tom, že využívať Pandamarket potraviny aj donášku jedla prostredníctvom Foodpanda je výhodné, vás presvedčí aktuálny leták Foodpanda leták. Pretože mať doma nákup už do pol hodiny od objednania a navyše vďaka Foodpanda akciám aj za výhodnú cenu, to sa naozaj oplatí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Foodpanda

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.