Letáky Zoot čoskoro k dispozícii. Prihlás sa a buď informovaný

Kto by nepoznal obchod Zoot! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Zoot môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann?

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Zoot, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Prešov. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.zoot.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Zoot online. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Zoot online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Zoot. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Zoot.