Žabka
3/5

Žabka potraviny | Leták od 05.01.2023 | Nový katalóg online

REKLAMA
REKLAMA

Žabka leták

3/5
Actual brochure
Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Žabka. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu.
V obchode Žabka sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte!
Žabka prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu.
Chýba v obchode Žabka nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu izabka.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Žabka.
Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Žabka si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Žabka a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Žabka vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Žabka
Žabka

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.