Kimbino
Kimbino
Žabka
3/5

Žabka BLACK FRIDAY 2023 leták || Online výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Žabka nákup potravín

Žabka leták vám naplní nákupnú tašku

3/5
Actual brochure

Už krátko po otvorení prvej predajne Žabka si tieto potraviny našli u nás množstvo pravidelných zákazníkov. Nie je sa ani čomu diviť. Z týchto potravín vždy odídete s plnou taškou, ale nie prázdnou peňaženkou. Žabka potraviny totiž pravidelne pripravujú množstvo akcií. Tie najlepšie pre tento týždeň nájdete v: Žabka leták. Prelistovať si ho môžete tu.

Letáky Žabka vychádzajú rôzne, no zvyčajne aspoň raz do týždňa. Na prvý pohľad ide o len o pár strán, no hneď ako sa začítate hlbšie pochopíte, že obsahujú pestrý mix výhodných akcií. Každý Žabka katalóg pravidelne prináša širokú ponuku akciových potravín, nenechajte sa preto zmiasť na prvý pohľad malým rozsahom v porovnaní s letákmi iných obchodov.

Nový leták Žabka má rôznu platnosť, no najčastejšie ide o 1 týždeň. Aktuálny Žabka leták platí 02.11. - 29.11.. Už ste ho čítali?

 

Žabka – na skok ku kvalitným potravinám za výhodné ceny

Shop

Sieť potravín Žabka k nám prišla z Českej republiky. Obchody pod touto značkou u nás nájdete od roku 2020. Mnohí však možno neviete, že ide o franšízové obchody patriace pod Tesco, konkrétne pod spoločnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o. a Tesco Franchise Stores SR s.r.o. Všetky predajne Žabka však predstavujú samostatné obchody, ktoré vlastnia nezávislí podnikania. Ako správna franšíza však podnikajú za  podmienok stanovených materskou spoločnosťou.

V Českej republike nájdete predajne Žabka prevažne v Prahe a blízkom okolí. U nás môžete predajňu potravín Žabka navštíviť napríklad v týchto mestách .

Viac informácií o spoločnosti, kompletnú predajnú sieť aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých obchodov nájdete na oficiálnom webe predajcu izabka.sk.

V letáku Žabka nájdete množstvo potravín známych značiek za akciové ceny. Napriek tomu ste si z neho nevybrali ? Pozrite akciovú ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Ponuka potravín v letákoch Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota bude možno o niečo zaujímavejšia.

 

Sortiment Žabka

Assortment

Jednou z hlavných priorít spoločnosti Žabka je udržiavať šírku sortimentu. V ponuke potravín Žabka preto nájdete rôzne potraviny. Či už hľadáte akciu na mliečne výrobky, mäso alebo napríklad sladkosti, návšteva niektorej z predajní tejto siete bude tá správna voľba. Nechýba zastúpenie známych značiek, ale aj lokálnych výrobcov.

Sledujte s nami akciové letáky od Žabka potraviny a nenechajte si viac ujsť žiadnu výhodnú akciu. Nákup v Žabka je tá správna voľba pre všetkých, ktorí sa chcú stravovať kvalitne a vďaka pravidelným akciám ušetriť čo to zo svojho rodinného rozpočtu. Neveríte? Tak to ste si ešte určite nepozreli najnovší leták Žabka.

 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Žabka BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Žabka. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Žabka letáku!
Najnovší leták s názvom Žabka leták je platný od 02.11.2023 - 29.11.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Žabka. V kategórii Hypermarkety nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Syr
Jogurt
Chlieb
Káva
Saláma
Šunka
Ryža
Smotana
Cukríky
Šalát
Voda
Coca cola
Cola
Arašidy
Kakao
Protein
Alpro
Baldovská
Budvar

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.