VidaXL
3/5

VidaXL leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

VidaXL leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod VidaXL. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu
VidaXL ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny!
Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Nepodarilo sa vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu vidaxl.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu VidaXL kdekoľvek ste.
Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu VidaXL si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu VidaXL? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode VidaXL.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
VidaXL
VidaXL

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.