Len málokto nepozná obchod Potraviny Kačka. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu V obchode Potraviny Kačka sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Potraviny Kačka pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 15.07.2019 nájdete tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Potraviny Kačka. A ktoré to sú? Napríklad Lučenec, Poltár, Hriňová, Rimavská Sobota, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.cba-slovakia.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Potraviny Kačka kdekoľvek ste. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Potraviny Kačka si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.