Nobyt
3/5

Nobyt leták od 22.08.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Nobyt leták

Leták Nobyt

3/5
Actual brochure

O obchode Nobyt počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu.Za skvelé ceny si v obchode Nobyt môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Nobyt pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Nobyt letáku platnom od 22.08.2022 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Nobyt letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových akciách v Nobyt sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Nobyt online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší leták Nobyt - leták ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod Nobyt katalógy. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

Nobyt – nábytok do celej domácnosti

Shop

Spoločnosť Nobyt vznikla v roku 1992. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú pozíciu v nábytkárskom sektore. Od roku 2004 môžete nábytok Nobyt nakupovať v predajni v Prešove.

Otváracie hodiny aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu www.nobyt.sk.

Leták Nobyt ponúka široký výber nábytku za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali vašu vytúženú kúpeľňu? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Nobyt

Assortment

Sortiment Nobyt tvorí nábytok do celého domu. Nakupovať tu môžete zariadenia do kuchyne, obývačky, spálne, pracovne, ale aj reštauračný nábytok. Či už sa chystáte na nákup novej sedačky, detskej izby, spálne, hľadáte nábytok z drevotriesky alebo masívu, Nobyt nábytok bude tou správnou voľbou. Presvedčiť sa o tom a vybrať si svoj nový nábytok môžete v letáku Nobyt - leták. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Tv
Vankúš
Kreslo
Stolík
Regál
Stôl
Batéria
Kôš
Botník
Vešiak
Hojdacie kreslo

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Nobyt
Nobyt