Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
HM
3/5

HM leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Leták HM

HM leták vyberá tie najlepšie ponuky z kolekcie oblečenia od H&M

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod s oblečením HM. HM ponúka v podstate všetko oblečenie, na ktoré si len spomeniete. A hlavne: za skvelé ceny! HM neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Od budúceho týždňa, si pre zákazníkov vo svojom letáku HM leták pripravila až takmer neuveriteľné zľavy.

Leták HM vychádza rôzne, ale vždy je zárukou pestrej ponuky oblečenia a doplnkov za výhodné ceny. Okrem pravidelných letákov HM príležitostne vydáva aj HM katalóg, v ktorom nájdete vždy celú ponuku H&M oblečenia na nadchádzajúcu sezónu. Najnovší leták HM ste už čítali? Pozrieť si ho môžete na našej webovej stránke.

HM švédska móda pre každého

Shop

Švédska odevná spoločnosť známa pod značkou H&M vznikla v roku 1947. Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť zameriavala len na predaj dámskeho oblečenia a mala názov Hennes. V roku 1968 pridala spoločnosť do svojej ponuky lovecké vybavenie Mauritz Widforss, čo viedlo k rozšíreniu sortimentu aj o pánske oblečenie a do názvu spoločnosti pribudlo slovo Mauritz. A tak vznikol názov spoločnosti ako ho poznáme dodnes - Hennes & Mauritz AB, známy pod značkou H&M.

Dnes pôsobí H&M vo viac ako 29 krajinách a naprieč svetom má predajnú sieť zloženú z viac ako 1300 obchodov. U nás pôsobí spoločnosť od roku 2007. Nakupovať oblečenie H&M môžete napríklad v nasledujúcich slovenských mestách Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Trnava, Žilina a Košice. Celý zoznam obchodov H&M na Slovensku aj ich aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnom webe predajcu hm.com.

Nezaujala vás ponuka obchodu HM? Spoločnosť H&M predáva prevažne lacné a vysoko módne produkty, ktoré nemusia osloviť každého. Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Ponuka v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC, vám bude možno bližšia.

Sortiment HM

Assortment

Módna značka HM ponúka oblečenie a doplnky najnovších štýlov. V ponuke nechýbajú módne kúsky od dizajnérov, ale aj cenovo dostupné oblečenie vhodné na každodenné nosenie.

Sortiment HM zahŕňa módu pre dámy, pánov aj deti. Či už hľadáte rozkošné papučky pre svoje bábätko alebo dizajnové šaty na večerné rande, v predajni HM môžete naraz kúpiť oboje. Obliecť od hlavy až po päty sa tu teda doslovne zvládne celá rodina. 

Okrem oblečenia HM ponúka aj kolekciu H&M home, ktorá sa špecializuje na ponuku bytového textilu a doplnkov. Obliecť sa tu tak zvládnete nielen vy, ale aj vaša domácnosť. A to všetko za výhodnú cenu. Neveríte? Prelistujte si HM leták HM leták a návšteve predajne HM sa už asi nevyhnete. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
HM
HM

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.