Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod HM. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. HM ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! HM neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 25.06.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann.

Obchod HM má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina, Banská Bystrica. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www2.hm.com.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu HM. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu HM si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.