false
Kimbino
Kimbino
H&M Home
3/5

H&M Home leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

H&M Home leták

H&M Home leták oblečie váš domov do najnovších módnych trendov

3/5
Actual brochure

O obchode H&M Home už  počul určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Ponuka obchodu H&M Home je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje H&M Home pravidelne. Výhodné ponuky v H&M Home letáku platnom od budúceho týždňa ste už videli? Nájdete ho na našej webovej stránke.

Tešiť sa na nový katalóg H&M Home môžete minimálne raz za mesiac. Vďaka atraktívnym fotografiám slúži katalóg H&M Home zároveň aj ako výborná inšpirácia pri zariaďovaní domácnosti. Nechať si ho ujsť by bola preto škoda.

Sledovať ponuku H&M Home online a nenechajte si ujsť žiadnu zľavu na doplnky do domácnosti. Vďaka zľavám a pravidelnému H&M Home výpredaju bude vaša domácnosť vždy štýlová aj za málo peňazí.  Najnovší leták H&M Home H&M Home leták prináša množstvo zliav na bytové doplnky a domáce potreby. 

H&M Home od odievania ľudí až po odievanie domácností

Shop

H&M Home patrí pod švédsku značku H&M, ktorá bola založená v roku 1947 v Štokholme. Zakladateľom je Erling Person. Celý názov známeho obchodu H&M je Hennes & Mauritz AB. H&M pôvodne začínala ako výhradne módna značka. Dnes tvoria portfólio H&M aj ďalšie podznačky, medzi ktoré patrí aj moderná značka bytových doplnkov, dekorácií a domácich potrieb H&M Home. 

H&M Home pôvodne nebolo plánované ako samostatné značka, ale len ako online koncept. No hneď po svojom uvedení na trh v roku 2009 oslovilo H&M Home množstvo zákazníkov, a tak sa postupne výrobky z portfólia H&M Home začali objavovať aj v kamenných predajniach pôvodne zameraných výhradne na predaj oblečenia a módnych doplnkov. V roku 2018 vznikli aj prvé samostatné predajne H&M Home. Dnes je možné nakupovať doplnky H&M Home už v 42 svetových krajinách, prostredníctvom 18 H&M Home predajní, 390 H&M predajní a e-shopu. Keďže značka H&M Home sa teší veľkej obľúbenosti, jej predajná sieť naprieč celým svetom neustále narastá. U nás môžete nakupovať bytové doplnky H&M Home v týchto mestách .

H&M Home online shop, kompletnú predajnú sieť a všetky potrebné informácie o nákupe nájdete na oficiálnom webe spoločnosti hm.com. Okrem toho tu nájdete aj množstvo rád a praktických odporúčaní, ktoré vám pomôžu obliecť vašu domácnosť do toho najkrajšieho šatu.                    

Z výhodných ponúk v H&M Home letáku si vyberie skoro každý. Napriek tomu ste v ňom nenašli vhodné bytové doplnky pre váš domov? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka bytových doplnkov od JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware, vás možno osloví viac.

Sortiment H&M Home

Assortment

V predajniach H&M Home si môžete vybrať zo širokého sortimentu bytových doplnkov ako sú kvetináče, sviečky, úložné boxy, ale aj rôzny bytový textil, ktorý odeje váš dom či byt podlahy až po strop. Vďaka modernému sortimentu a pravidelnému H&M výpredaju sa môžete cítiť štýlovo nielen vy a celá rodina, ale aj vaša domácnosť. 

Ponuka H&M Home uspokojí aj tých najnáročnejších. Neveríte? Prelistujte si najnovší leták H&M Home H&M Home leták a určite uveríte. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.