Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Dedoles
3/5

Dedoles leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Dedoles leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Dedoles. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu.
V obchode Dedoles nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny!
Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Dedoles pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od budúceho týždňa, nájdete tu.
Z aktuálnej ponuky obchodu Dedoles odporúčame napríklad {special_offer}.
Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC.

Pokiaľ radi kupujete výrobky značiek {shop_brands}, inájdete ich v obchode Dedoles.
Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu dedoles.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Dedoles kdekoľvek ste.
Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Dedoles si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Dedoles. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Dedoles.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.