Decodom
3/5

Decodom leták od 10.10.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Leták Decodom

Decodom leták bohatý výber moderného nábytku a kvalitných kuchýň

3/5
Actual brochure

O nábytku Decodom počul už určite každý. Ide totiž o jeden z najúspešnejších obchodov s nábytkom na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Decodom môžete zaobstarať takmer všetko do domácnosti. Decodom pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aktuálny Decodom leták, platný od 10.10.2022, nájdete tu.

Akcie od nábytku Decodom vychádzajú nepravidelne a platia rôzne dlhý čas. Okrem letákov, Decodom vydáva aj katalóg, ktorý má spravidla dlhšiu platnosť – minimálne pol roka. Výber nového nábytku tak vďaka pravidelným letákom a katalógu hravo zvládnete aj z pohodlia domova. Aktuálny leták Decodom Decodom - Kuchyne Family ste už videli? Možno aj vás tie skvelé akcie od Decodomu inšpirujú k novému zariadeniu svojho hniezdočka.

Decodom – najširšia ponuka nábytku a služieb na Slovensku

Shop

Slovenský výrobca nábytku Decodom úspešne pôsobí na trhu od roku 2000. Firma vznikla ako nástupca známeho topoľčianskeho výrobcu nábytku firmy Mier. Majiteľmi spoločnosti sú Vladimír Šrámek a Roman Gejdoš. Nakupovať v obchode Decodom môžete v týchto slovenských mestách Bratislava, Nitra, Prievidza, Trnava, Žilina a Skalica.

Okrem kamenných predajní Decodom prevádzkuje aj e-shop a nábytok Decodom je dostupný aj u niektorých iných predajcov nábytku. Aktuálne informácie o predajnej sieti Decodomu a otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke predajcu decodom.sk.

Nenašli ste v ponuke od Decodomu svoj vysnívaný kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Diego, Dom farieb a Domoss, budete možno úspešnejší.

Sortiment Decodom

Assortment

Výrobca nábytku Decodom sa špecializuje na výrobu kvalitných kuchýň, obývačiek, spálni, detských a študentských izieb, predsieni, sedačiek, komôd, ale aj kancelárskeho nábytku.

Spoločným menovateľom všetkého nábytku z Decodomu je kvalita a modernosť. Či už uprednostňujete moderný, klasický, minimalistický alebo provensálsky dizajn, v letákoch Decodomu nájdete širokú ponuku nábytku z každej kategórie. A to všetko v neposlednom rade za výhodné ceny. Pretože akcie Decodom, to je jedna výhodnejšia ponuka za druhou. Presvedčte sa sami. Stačí si prelistovať aktuálny leták Decodom Decodom - Kuchyne Family.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Decodom
Decodom