Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Decodom
3/5

Decodom leták od 10.10.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Leták Decodom

Decodom leták bohatý výber moderného nábytku a kvalitných kuchýň

3/5
Actual brochure

O nábytku Decodom počul už určite každý. Ide totiž o jeden z najúspešnejších obchodov s nábytkom na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Decodom môžete zaobstarať takmer všetko do domácnosti. Decodom pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aktuálny Decodom leták, platný od 10.10.2022, nájdete tu.

Akcie od nábytku Decodom vychádzajú nepravidelne a platia rôzne dlhý čas. Okrem letákov, Decodom vydáva aj katalóg, ktorý má spravidla dlhšiu platnosť – minimálne pol roka. Výber nového nábytku tak vďaka pravidelným letákom a katalógu hravo zvládnete aj z pohodlia domova. Aktuálny leták Decodom Decodom leták ste už videli? Možno aj vás tie skvelé akcie od Decodomu inšpirujú k novému zariadeniu svojho hniezdočka.

Decodom – najširšia ponuka nábytku a služieb na Slovensku

Shop

Slovenský výrobca nábytku Decodom úspešne pôsobí na trhu od roku 2000. Firma vznikla ako nástupca známeho topoľčianskeho výrobcu nábytku firmy Mier. Majiteľmi spoločnosti sú Vladimír Šrámek a Roman Gejdoš. Nakupovať v obchode Decodom môžete v týchto slovenských mestách Bratislava, Nitra, Prievidza, Trnava, Žilina a Skalica.

Okrem kamenných predajní Decodom prevádzkuje aj e-shop a nábytok Decodom je dostupný aj u niektorých iných predajcov nábytku. Aktuálne informácie o predajnej sieti Decodomu a otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke predajcu decodom.sk.

Nenašli ste v ponuke od Decodomu svoj vysnívaný kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware, budete možno úspešnejší.

Sortiment Decodom

Assortment

Výrobca nábytku Decodom sa špecializuje na výrobu kvalitných kuchýň, obývačiek, spálni, detských a študentských izieb, predsieni, sedačiek, komôd, ale aj kancelárskeho nábytku.

Spoločným menovateľom všetkého nábytku z Decodomu je kvalita a modernosť. Či už uprednostňujete moderný, klasický, minimalistický alebo provensálsky dizajn, v letákoch Decodomu nájdete širokú ponuku nábytku z každej kategórie. A to všetko v neposlednom rade za výhodné ceny. Pretože akcie Decodom, to je jedna výhodnejšia ponuka za druhou. Presvedčte sa sami. Stačí si prelistovať aktuálny leták Decodom Decodom leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Decodom
Decodom

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.