Len málokto nepozná obchod CBA. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu V obchode CBA sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje CBA pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 17.06.2019 nájdete tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode CBA. A ktoré to sú? Napríklad Lučenec, Poltár, Hriňová, Rimavská Sobota, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.cba-slovakia.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu CBA kdekoľvek ste. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu CBA si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.