KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Bratislava
H&M Home
3/5

H&M Home Bratislava leták od 28.07.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA

H&M Home Bratislava leták

3/5
Actual brochure
O obchode H&M Home počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Ponuka obchodu H&M Home je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje H&M Home pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 28.07.2022, nájdete tu. Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb.

Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu www2.hm.com/sk_sk/index.html.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu H&M Home a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Sledovať aktuálne ponuky obchodu H&M Home sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode H&M Home nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
H&M Home
    H&M Home