false
Kimbino
Kimbino
BodyWorld
3/5

BodyWorld leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

BodyWorld leták

BodyWorld leták vyberá ponuku kvalitných doplnkov pre športovcov za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

O e-shope BodyWorld už určite počul každý fitness nadšenec. Už dlhé roky je u nás tento e-shop synonymom širokej ponuky fitness produktov za výhodné ceny. A tie ešte pravidelne dopĺňa BodyWorld výpredaj. Aké zľavy na vás čakajú v BodyWorld od budúceho týždňa si môžete pozrieť na našej webovej stránke. 

Patrite aj vy k nadšeným milovníkom fitness? Sledujte s nami ponuku BodyWorld online a nenechajte si ujsť žiadnu akciovú ponuku.

BodyWorld - raj pre všetkých milovníkov fitness

Shop

Za prevádzkou obľúbeného fitness internetového obchodu BodyWord stojí bratislavská spoločnosť BIO 5, s.r.o. Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať na trh doplnky výživy a precízne sformulovanú špeciálnu stravu najmä pre športovcov. A to sa jej vďaka internetovému obchodu BodyWorld úspešne darí už niekoľko rokov. Nakupovať kvalitné produkty od BodyWorld môžete prostredníctvom internetového obchodu alebo v kamennej predajni, ktorú nájdete v .

Všetky dôležité informácie o nákupe a BodyWorld e-shop nájdete na oficiálnej stránke predajcu www.bodyworld.eu/sk/sk/. Nájdete tu aj zaujímavý blog, ktorý naučí veľa nového veľa z fitness sveta začiatočníkov aj pokročilých.

BodyWorld doplnky či proteíny sú medzi športovcami veľmi obľúbené. Napriek tomu ste si z ponuky BodyWorld nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Akciová ponuka fitness výživy a doplnkov v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň bude pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment BodyWorld

Assortment

V ponuke e-shopu BodyWorld máte na výber z viac ako 3000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícii. Vybrať si môžete z BodyWorld proteínov, gainerov, spaľovačov tukov, aminokyselín, kĺbovej výživy, nápojov, zdravých snackov či ďalších produktov určených pre fitness nadšencov.

K dispozícii máte starostlivo vybraný sortiment od tých najlepších svetových značiek ako sú napríklad Active Sports, Activlab, All Stars, Aminostar, BIO5, BioTechUSA, Blackfriars, BodyWorld, BPI sports, Cobra Labs, Grenade, Gymboss, , Mega Pro, Metabolic optimal, Multi – Food, NOW foods, Nutrex, Peak Performance, Reflex Nutrition.

Či už ste fitness amatér alebo profesionál, v ponuke BodyWorld určite nájdete všetko, čo potrebuje pre svoj výkon a napredovanie. A to či je vaším cieľom budovanie svalovej hmoty, zhodenie nadbytočných kíl alebo rysovanie svalov.

Celý sortiment e-shopu BodyWorld je rozdelený do prehľadných kategórií, vďaka čomu rýchlo nájdete presne to, čo potrebujete. A keďže e-shop pravidelne prináša aj BodyWorld výpredaj, kvalitnú fitness výživu a doplnky môžete získať za výhodné ceny. Dôkazom je aj najnovší leták BodyWorld leták, v ktorom nájdete množstvo produktov za špeciálne ceny.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.