Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Bioland
3/5

Bioland leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Sad Kimbino

Je nám ľúto, reťazec Bioland nemá žiadne aktuálne ponuky.

Bioland leták

Bioland leták prináša len zdravé potraviny z prírody

3/5
Actual brochure

Obchod s biopotravinami Bioland je obľúbený nielen medzi obyvateľmi západného Slovenska, ale vďaka e-shopu si postupne získava svojich fanúšikov naprieč celým Slovenskom. Široká ponuka kvalitných potravín za výhodné ceny. Presne tak možno zjednodušene charakterizovať potraviny Bioland.

Obchod Bioland totiž dbá nielen na kvalitu ponúkaných potravín, ale aj na cenovú dostupnosť pre zákazníkov. Aké špeciálne ponuky na vás čakajú v predajniach Bioland od budúceho týždňa ? To si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Špeciálne ponuky v letákoch Bioland vychádzajú nepravidelne. Sledujte s nami ponuku Bioland online a doprajte si zdravé potraviny za dostupné ceny. S nami vám už neutečie žiadna špeciálna zľava na potraviny Bioland. Najnovšie ponuky v Bioland leták ste už videli?

Bioland – zdravo jesť, znamená zdravo žiť

Shop

Príbeh obchodu Bioland sa začal písať v roku 2010, keď dostali 2 šikovní Slováci, Tibor a Zuzka, nápad priniesť medzi ľudí zdravšie potraviny. A tak vznikla v roku 2011 prvá Bioland predajňa v Pezinku a o pár mesiacov neskôr e-shop Bioland s lokálnym doručením.

Bioland vznikol s jasným cieľom – zaplaviť Slovensko zdravými potravinami. A zatiaľ sa mu to úspešne darí. Nakupovať potraviny Bioland môžete v slovenských mestách Bratislava a Pezinok a od roku 2020 taktiež prostredníctvom Bioland e-shopu, z ktoréhokoľvek kúta Slovenska. V Bratislave môžete navštíviť aj Bioland bistro, kde vám pripravia zdravé a chutné vegetariánske a vegánske dobroty.

Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok a všetky dôležité informácie o nákupe v predajniach Bioland nájdete na oficiálnom webe predajcu www.bioland.sk. Nájdete tu aj e-shop, vďaka ktorému si môžete nechať doviesť potraviny Bioland až domov a aj množstvo užitočných tipov, ktoré vás naučia ako žiť zdravšie a ekologickejšie.

Predajne aj e-shop Bioland ponúkajú široký výber kvalitných biopotravín a nápojov za výhodné ceny. Napriek tomu ste si v Bioland nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota bude možno zaujímavejšia.

Sortiment Bioland

Assortment

V predajniach Bioland nájdete len zdravé potraviny z prírody. Obchod si pri výbere produktov dáva záležať na pôvode ponúkaných potravín a kladie veľký dôraz na kvalitu. V ponuke predajní a e-shopu nájdete široký sortiment ovocia a zeleniny, pečiva, mäsa, mäsových výrobkov, mliečnych výrobkov, sladkostí, nápojov aj výživových doplnkov. Bioland myslí aj na ľudí s rôznymi intoleranciami, alergiami, vegetariánov či vegánov. V ponuke preto nechýba široké zastúpenie Bioland potravín pre tých, ktorí potrebujú špeciálnu stravu.

Okrem potravín a nápojov nájdete v ponuke e-shopu Bioland aj drogériu a čistiace pomôcky, sortiment pre zvieratá, príslušenstvo do domácnosti, knihy či tričká pre deti aj dospelých.

O tom, že nakupovať v Bioland sa oplatí, vás presvedčí aktuálny leták Bioland leták. Pretože stravovať sa zdravo sa dá aj bez prílišnej záťaže na rodinný rozpočet.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Bioland
Bioland

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.