Výpredaj - náhľad letáku obchodu Barefootky platný od 04.07.2018
Froddo - náhľad letáku obchodu Barefootky platný od 04.06.2018
Filii - barefoot tenisky - náhľad letáku obchodu Barefootky platný od 07.05.2018
Obchod Barefootky môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Barefootky sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Barefootky neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 08.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann, eobuv.sk.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.barefootky.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Barefootky kdekoľvek ste. Online letáky, teda ponuka aktuálnych akcií z obchodu Barefootky online, to nie je len módny výkrik, to je aj výrazný krok smerom k ochrane životného prostredia a našich lesov. Ďakujeme, že ste sa s nami pridali k ochrane životného prostredia.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite Vy aj Vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Barefootky a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Barefootky Vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.