background
DiscountsDiscounts

KimbinoKimbino
BALA
3/5

BALA leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA

Je nám ľúto, reťazec BALA nemá žiadne aktuálne ponuky.

Leták BALA vyberá to najlepšie zo slovenských potravín

3/5
Actual brochure

Obchod BALA môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu BALA a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Výber najnovších BALA akcií platných od budúceho týždňa  ste už videli? Nie? Napraviť to môžete na našej webovej stránke.

Nový BALA leták vychádza nepravidelne. Mať dokonalý prehľad o akciách BALA sa preto môže zdať byť ťažké. S nami je to ale malina. Sledujte ponuku obchodu BALA online a už vám neutečie žiadny nový BALA leták. Ten aktuálny má názov BALA leták.

BALA potraviny – na kvalite záleží

Shop

Obchod BALA vznikol v roku 2001 ako dcérska spoločnosť Slovpos a.s. Už krátko po svojom vzniku zaujala BALA významné miesto na slovenskom trhu. Aktuálne vlastní BALA v rámci Slovenskej republiky viac ako 200 maloobchodných prevádzok. Nakupovať potraviny BALA môžete napríklad v Trenčíne.

Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok sa môžu jemne líšiť. Kompletný zoznam obchodov BALA aj s ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe predajcu www.balaobchod.sk.

BALA leták ponúka množstvo potravín v akcii. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. V Billa, COOP Jednota, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Kraj a Labaš budete možno úspešnejší.

Sortiment BALA

Assortment

Sortiment potravín BALA je zložený z množstva slovenských výrobkov. Základným mottom BALA je kvalita. Kúpite tu preto len kvalitné, zdraviu prospešné potraviny. Ak teda hľadáte potraviny, ktoré podporia vaše zdravie, návšteva BALA potravín bude tá správna voľba.

Prelistujete si BALA leták a hor sa nakupovať kvalitné slovenské potraviny za výhodné ceny. Pretože, kvalita má značku BALA.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
BALA
    BALA